Wesołego Dnia N7

Zbieramy się dziś, żeby świętować naszą wspólną pasję do serii Mass Effect. Chcielibyśmy wam podziękować za wzięcie udziału wraz z nami w tej niesamowitej przygodzie.

Dzień N7 to pora na świętowanie razem z fanami tego, jak daleko zaszliśmy. Przez blisko dekadę, jaka upłynęła od premiery pierwszej gry Mass Effect, odbyliśmy razem niesamowitą podróż. Zdobywaliśmy przyjaciół, tworzyliśmy sojusze i kształtowaliśmy historie sięgające do najdalszych zakamarków Drogi Mlecznej.

Wspominając trylogię, myślimy o wielu cudownych rzeczach, które powstały dzięki waszemu entuzjazmowi. Stworzyliście nie tylko dzieła sztuki, stroje, piosenki, opowieści, czy przepisy, ale przede wszystkim – społeczność. Dzieląc się pasją, nawiązaliście przyjaźnie na całym świecie, zjednoczyliście się i zainspirowaliście nowe pokolenie graczy. Dzięki temu dziś, na nieznanej ulicy w obcym mieście, wystarczy skinąć głową w geście porozumienia komuś w bluzie N7, by poczuć się jak u siebie w domu.

Ta więź stanowi dla nas inspirację podczas prac nad grami. Przypomina nam, dlaczego je tworzymy. Każdego dnia podczas pracy nad kolejną odsłoną świata Mass Effect staramy się zawrzeć w niej serce i ducha serii, którą wszyscy tak dobrze znamy i kochamy.

Tego Dnia N7 dziękujemy więc wam za bycie częścią tej wielkiej przygody. Nie możemy się doczekać szansy na zaprezentowanie wam, co będzie dalej.

– Ekipa twórców serii Mass Effect

MontrealEdmontonAustin